Collection: Afrikaans HT & EAT Teacher created resources
Vind 'n verskeidenheid hulpbronne vir jou klas. Elke item is duidelik gemerk vir watter graad dit geskik is.
teacher resources
-
Graad 8 Afrikaans EAT November Vraestel 2 2024 (uit 60)
Regular price R 150.00Regular priceUnit price / perSale price R 150.00 -
Letterkunde Ontledingstemplate Gr. 8-12 (HT & EAT)
Regular price R 50.00Regular priceUnit price / perSale price R 50.00 -
Graad 11 Afrikaans EAT November Vraestel 1 2026
Regular price R 150.00Regular priceUnit price / perSale price R 150.00 -
Graad 9 Afrikaans EAT Taak 3 2025
Regular price R 100.00Regular priceUnit price / perSale price R 100.00 -
Alles-in-een opstelgids vir sukses Gr. 8-12 (Pdf_
Regular price R 100.00Regular priceUnit price / perSale price R 100.00 -
Graad 12 Afrikaans EAT Junie Vraestel 2 2026 (Lien tot hfs 18, Eksamenlokaal / Heks)
Regular price R 150.00Regular priceUnit price / perSale price R 150.00 -
Graad 8 Afrikaans EAT Taak 3 2025
Regular price R 100.00Regular priceUnit price / perSale price R 100.00 -
Graad 12 Afrikaans EAT Prelim Vraestel 3 2024 (uit 100)
Regular price R 20.00Regular priceUnit price / perSale price R 20.00 -
Graad 10 Afrikaans EAT November Vraestel 1 2026
Regular price R 150.00Regular priceUnit price / perSale price R 150.00 -
Graad 12 Afrikaans EAT Prelim Vraestel 1 2026 (uit 80)
Regular price R 150.00Regular priceUnit price / perSale price R 150.00 -
Graad 12 Afrikaans EAT Taak 4 2025
Regular price R 100.00Regular priceUnit price / perSale price R 100.00 -
Graad 9 Afrikaans EAT Taak 3 2024 (begrip, visuele begrip, opsomming, taal)
Regular price R 100.00Regular priceUnit price / perSale price R 100.00 -
Graad 10 Afrikaans EAT Taak 3 2024 (begrip, opsomming, taal)
Regular price R 100.00Regular priceUnit price / perSale price R 100.00 -
Graad 12 Afrikaans EAT Junie Vraestel 2 2026 (slegs Afdeling D: Eksamenlokaal en Heks)
Regular price R 80.00Regular priceUnit price / perSale price R 80.00 -
Graad 11 Afrikaans EAT Taak 3 Taaltoets 2026
Regular price R 100.00Regular priceUnit price / perSale price R 100.00 -
Graad 11 Afrikaans EAT November Vraestel 3 2026
Regular price R 30.00Regular priceUnit price / perSale price R 30.00